Květen 2008

Green Day blog:)

22. května 2008 v 21:39 Spřátelené blogy:o)
Tenhle bloček se sice teprve rozjíždí, ale už teď je super protože je o báječné kapele a to o GREEN DAY !!Přesto už i teď tam najdete zajímavý věci a v budoucnu jichtam jistě bude kupa.
Tak se mrkněte .....stojí to za to:D klik

Dokáže to vaše pravá noha??

21. května 2008 v 18:16 pro zasmání:))
Zkuste to je to fak zábavný.....vážně super
1)V sedě na židli zvedněte svou pravou nohu a dělejte s ní kruhy po směru hodinových ručiček.

2)A teď, když děláte nohou kruhy, začněte psát pravou rukou ve vzduchu číslo 6.
Noha změní směr... . A nic s tím neuděláte. Vaše pravá noha vás vždycky zklame a je jedno kolikrát to budete zkoušet!!!!

faktys hustý anebo co dokáže jedno písmenko

1. května 2008 v 18:44 pro zasmání:))

Chybička v emailu

Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až příští den. Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl a e-mail tak odeslal na špatnou adresu. Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu zesnulého manžela. Její choť byl po mnoho let významný činitel a tudíž přišlo velké množství kondolencí včetně i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi. Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač.


Na monitoru pak četl následující:

Komu: Mé milované ženušce
Předmět: Jsem na místě
Datum: 18.1.2006

Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a j ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla ta moje.

Tvůj milující manžel

P.S.: Tady dole je opravdu horko.